Titulní stránka
Poslední aktualizace stránky: 22. července 2016 - 17:49Volvox.cz si právě čtou 4 lidé
e-mail

Novinky O nás Katalog Kavárna Zajímavosti, archiv Zajímavé odkazy na internetu Veletrhy Obsah koąíku
O NÁS


Kontakty

Knihkupectví

Katalog ISBN

TOP 50

Napsali o nás

HLEDÁNÍ


Potvrdíte stiskem ENTER

Knihy nakladatelství Volvox Globator v edici Garuda


V dnešním čísle vám, milí čtenáři, předkládáme zajímavé novinky od nakladatelství Volvox Globator v edici Garuda.

SVATBY
Dějiny svatebních obřadům Západě
Jean-Claude Bologne

Jedné ze svátostí – manželství, kterou jen málokdo nezkusí je věnována tato výjimečná kniha. Pojednává o historických zprávách vážících se k tomuto svazku, o rituálech s ní spojených a jejich významech, neopomíjí ani pohled ze strany církve. Publikace přibližuje různé proměny významu sňatku od raného středověku přes renesanci až do současné doby. Rozebíráno je i postavení ženy a muže, feminismus, volná láska. Kniha je schopna hluboce zaujmout každého čtenáře.

 

AROMATERAPIE
Vůně a duše
Peter a Kate Damianovi

O aromaterapii vyšlo v poslední době více knih. Tato se neomezila jen na výčet účinků a vlastností éterických olejů, ale zabývá se i psychologickým působením vůní, významem feromonů, rozdílným vnímáním vůní ženou a mužem; a dochází k zajímavým výsledkům. Autoři nabízejí směsi vhodné pro jednotlivé čakry; v katalogu éterických olejů nalezneme přehledné informace o jejich možnostech při léčbě. Aromaterapií se léčily již před tisíci lety nejen neduhy tělesné, ale i duševní poruchy. Svůj podstatný význam má pro nás i dnes.

 

DUCH MÍSTA
Rukověť pro navázání posvátného vztahu
Loren Crudenová

Tato publikace jistě potěší milovníky přírody, kteří ji vnímají jako živý, štědře dávající organismus, bez něhož bychom nemohli existovat. Úctou a citlivostí otevíráme své vědomí silám všech čtyř sfér. V jednotlivých kapitolách můžemeprobouzeta procvičovat zaměření mysli, seznamovat se s duchem místa, užívat intuicí a rozvíjet moudrost. V závěru knihy zaujme význam a přínos našich spojenců z říše zvířat, rostlin i drahých kamenů.

Astro 97, červen 1997, dv

© 1991-2023 VOLVOX GLOBATOR
Vytvořilo a spravuje studio LAMA

Počet přístupů na tuto stránku: 3299