Titulní stránka
Poslední aktualizace stránky: 26. srpna 2015 - 17:18Volvox.cz si právě čtou 2 lidé
e-mail

Novinky O nás Katalog Kavárna Zajímavosti, archiv Zajímavé odkazy na internetu Veletrhy Obsah koąíku
O NÁS


Kontakty

Knihkupectví

Katalog ISBN

TOP 50

Napsali o nás

HLEDÁNÍ


Potvrdíte stiskem ENTER

UČENÍ DONA JUANA TENTOKRÁT O MOCI


Příběhy o „rozšiřování vědomí“ mladého Carlose Castanedy pod vedením starého indiána dona Juana z kmene Jaki zahltily knižní trh. Už vyšlo Učení dona Juana, Cesta do Ixtlanu a Oddělená skutečnost. Nyní se na pulty knihkupců dostává v podobě knihy Příběhy moci jakási brána do světa čarodějů, v níž učí mistr svého žáka, jak získat a poznat sílu bojovníka.

Vystudovaný antropolog Carlos Castaneda se v roce 1960 vydal do Mexika, kde měl v úmyslu sbírat informace a zkoumat halucinogenní rostliny, které používají především indiáni. Tam se setkal se svým mistrem – donem Juanem, jehož moudrost si přisvojil a sepsal v mnoha knihách. Jeho zájem o rostliny se posléze rozšířil v celou škálu poznání, které u starého mudrce postupně získal. Ať jde například o transformaci člověka do zvířecí podoby či schopnost vidění vnitřním zrakem. V zatím posledním pokračování Castanedova knižního seriálu, knize příběhy moci, učí don Juan svého žáka „poznání“ a „síle“. Po řadě oslnivých triků, vizí a poučení spěje celý příběh k nečekanému vyvrcholení. Více prozradit v tomto strhujícím líčení by bylo vzhledem ke skalním příznivcům Castanedy neslušné.

Knihu Carlose Castanedy Příběhy moci vydalo nakladatelství Volvox Globator. Vázaná kniha s rozsahem 300 stran stojí zhruba 208,- Kč.

14, č. 10/1996, říjen 1996, JAN RYCHETSKÝ

© 1991-2024 VOLVOX GLOBATOR
Vytvořilo a spravuje studio LAMA

Počet přístupů na tuto stránku: 3843