Titulní stránka
Poslední aktualizace stránky: 27. ledna 2011 - 09:24Volvox.cz si právě čtou 2 lidé
e-mail

Novinky O nás Katalog Kavárna Zajímavosti, archiv Zajímavé odkazy na internetu Veletrhy Obsah koąíku
O NÁS


Kontakty

Knihkupectví

Katalog ISBN

TOP 50

Napsali o nás

HLEDÁNÍ


Potvrdíte stiskem ENTER

V dnešních novinkách vám představíme


V dnešních novinkách vám představíme knihy týkající se známých osobností ze světa hudby i světové literatury. První knihou je dílo s názvem Johnny Cash: Životopis. S titulem Céline v Čechách se přeneseme ze světa hudby do světa literatury a dnešní novinky zakončíme stylově knihou 100 písní a fotografií od Boba Dylana.

Několikanásobný držitel ceny Grammy, majitel hvězdy na Hollywoodském chodníku slávy a hlavně člověk, který si dokázal zachovat svoji skromnost. To je Johnny Cash. V nakladatelství VOLVOX GLOBATOR vychází portrét jeho osudu pod názvem Johnny Cash životopis. Život zpěváka, který se proslavil zpěvem country sepsal Stephen Miller a z angličtiny ho pro vás přeložila Klára Pyšková. Knihu čítající 400 stran o životě této hudební legendy pořídíte za 399 Kč.

Dnešní novinky uzavřeme s folkovou hudební legendou – Bobem Dylanem. V knize 100 písní a fotografií pro vás sám zpěvák vybral rovnou stovku svých nejlepších písní. Jejich texty najdete v knize jak v originále, tak v českém překladu a nechybí ani notový záznam s akordy pro kytaru. Kniha, která má 750 stran, vychází v nakladatelství VOLVOX GLOBATOR a je doplněna dobovými fotografiemi a informacemi, kdy a jak která píseň vznikla. Doporučená cena titulu je 799 Kč.

13. 01. 2011, www.topzine.cz

© 1991-2024 VOLVOX GLOBATOR
Vytvořilo a spravuje studio LAMA

Počet přístupů na tuto stránku: 5407