Titulní stránka
Poslední aktualizace stránky: 10. srpna 2010 - 13:16Volvox.cz si právě čtou 3 lidé
e-mail

Novinky O nás Katalog Kavárna Zajímavosti, archiv Zajímavé odkazy na internetu Veletrhy Obsah koąíku
O NÁS


Kontakty

Knihkupectví

Katalog ISBN

TOP 50

Napsali o nás

HLEDÁNÍ


Potvrdíte stiskem ENTER

ZOMBIE PŘÍRUČKA PRO PŘEŽITÍ


Max Brooks

Obsáhlá Brooksova příručka vám odpoví na vše, co jste chtěli vědět o zombiích a nebáli jste se sice zeptat, leč nebylo kde. Je udivující, že ačkoliv živí mrtví představují největší nebezpečí pro lidstvo (tedy kromě lidstva samotného, jak autor trefně připomíná), veřejnost dosud neměla dostatek informací, jak se před nimi efektivně chránit. A přitom znát základní pravidla pro přežití útoku oživlé mrtvoly je pro moderního civilizovaného člověka naprosto nezbytné. Jak tragicky totiž může dopadnout (a v drtivé většině případu dopadne) setkání krvežíznivé zombie s nedostatečně informovaným naivkou, který zná zásady boje s nemrtvým tak maximálně z nějakého béčkového filmu!

Kniha je přehledně strukturována, v jednotlivých kapitolách se čtenář seznámí s mýty i vědecky ověřenými fakty o zombiích a jejich chování. Dočteme se tu o účinných i naprosto nespolehlivých zbraních a technikách vedení boje s nemrtvými, Brooks zevrubně rozebírá výhody a nevýhody různých způsobů obrany i útoku, a nadto nabízí praktické tipy pro útěk.

Jak vidno, bez kompletního návodu, který tato příručka nabízí, nemáte při blížící se zombické apokalypse absolutně šanci. Výňatek z desatera pro přežití útoku zombií mluví jasně: Připravte se dřív, než povstanou! Zombie může být mrtvá, ale hrozba žije dál. Buďte stále ve střehu.

Pevnost 7/2020, Marta Běhounková

© 1991-2023 VOLVOX GLOBATOR
Vytvořilo a spravuje studio LAMA

Počet přístupů na tuto stránku: 5427